Pište pište :)

Re: buenos dias

Datum: 07.05.2015 | Vložil: sr. Reno

Buenas Hombre de Charita! B-) Gracias por sus saludos ;) Jak ti tekla tekutinka? B-) Hyc jak stryc tu mame kazdy den, takze az budes chtit prestat kosit, zastav se u nas ;) Persany jeste nevytahujte, do podzima casu dost B-)
I s domorodcami posilame pozdravy do domu plneho amoru pod basilikou ;)

Hasta luego! +

PACIFIK

Datum: 28.04.2015 | Vložil: krstná

Děťátka, tak to jste teda měli krásné zážitky s mořem... díky za fotky z Rajčete, skoro slyším šplouchání moře a cítím chuť ovocného džusíku :-) (pustím sprchu a odšťavním pomeranč...a mám to). Cestování s uspanými řidiči, hm, "maňana"... až se vrátíte, nebudete mít problém s dochvilností??? Mávám!!!

Re: PACIFIK

Datum: 03.05.2015 | Vložil: sr. Reno

Hola starenko ;)
Jak je v Transylvanii? Nestrasi te Dracula? B-)
S dochvilnosti po nasem navratu nebudeme mit problemy my, ale ti, co na nas budou cekat B-)

Uzivej cerstveho vzduchu a drz si cesnek u sebe B-) +

Re: Re: PACIFIK

Datum: 11.05.2015 | Vložil: krstná

česneku netřeba, Dracula alias Vlad nenalezen :-( južešmy vrocili, bylo fajně...všem doporučujeme Rumunsko jako neobjevenou krásnou destinaci, a kdyby někdo chtěl jet do Banátu k našim, tak např.do Svaté Heleny, kam dojedete, a najdete vždy v soukromí ubytování, tož podávám telčíslo na maníka, co každý týden v pátek převáží turisty: p.Hrůza (Praha)777277339- za cca2800,- na obě strany. Je jich asi více, ale mám jen tento kontakt. Ať je podpoříme. Kdo umí anglicky, nemá problém, a ve Svaté Heleněa dalších českých dědinách)se i čeština užije :-) Mávám!

Hola!

Datum: 19.04.2015 | Vložil: Kefa

Hojte Klerici!Jako?Teplo?U nas chladno.Pošli pytlík s teplem... Kurnik a jak to tam ty zahnuté banány pucujete...bo u nás v Kauflandu jsou samé zmetky a boroky zelené... Vzpomínáme na vás s úctou a pokornou nadějí ve shledání:-) Dáváme palec nahoru! +

Re: Hola!

Datum: 20.04.2015 | Vložil: sr. Reno

Hola Kefovi! B-)
Si si, pocasi je tu teple jak (neslezani prominou) chcanky ;) Pytel poslat nemozu, bo tu nima posty B-) A ostatne by se cestou zkazilo B-))
Nase premiove banany jdou do Ciny, Chile a do Deutchlandu a jen ty zmetky po transportu se posilaji z Nemec k nam.. Musite se holt prestehovat ;) Take na vas nezapominame a tesime se na nadejne cnostne setkani na konci roku ;-) Zachovejte nam prizen y hasta luego! +

povelikonočně

Datum: 11.04.2015 | Vložil: MB

Zdravíme ze Šenova.
Na Velký pátek asi v 5 ráno vykoukl Pavel, vstávající do práce, z okna a ptá se mně: Market, dneska je Bílá sobota? Ráno bylo asi 30 cm sněhu, ale do večera roztál.
Donatello? Že by si Danek pamatoval, jak jsme si hráli na želvy ninja?
:-) Zrovna je dávají na CT, ale ve 3D animaci nejsou tak krásné jako bývaly za nás... holky na to kouknou jen sporadicky (studijně, aby Verče věděla, nač si to kluci ve školce hrají) tak mně to netrápí.
Musím jít hodnotit manželovy kávové pokusy tak PA

Re: povelikonočně

Datum: 12.04.2015 | Vložil: sr. Reno

Snih...no a co to je?
Vsichni o tom mluvi, ale zadny jsem tu nevidel B-))
Na zelvi hratky si, mily Michelangelo, Danek jiste pamatuje B-) A pravdu dis, nasim 2D se nic nevyrovna ;)
Pozdravuj Kavoveho pokusnika a Zelvacky ;0)
P.S.: Jak se libilo prani? B-)

Velké světlo

Datum: 08.04.2015 | Vložil: David

Dane mám za tebe radost, že jsi našel velké světlo, ale kdo má teď za mně mít doma nádobí?! ... jinak taky Vám přeji Radostné velikonoce.

Re: Velké světlo

Datum: 08.04.2015 | Vložil: sr. Reno

Well, Dave, nase radost je tedy sdilena B-) A pro tebe mam snadnou radu - najdi si divku, ktera bude ochotna myt za tebe nadobi ;) Hallelujah hallelujah! +

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek